Головна

04.07.2019

  ПЛЕНУМ ЦК ПРОФСПІЛКИ. Відповідати очікуванням спілчан та вимогам часу

 

 Хід виконання рішень VII з’їзду Профспілки авіапрацівників України та завдання профспілкових організацій щодо їх реалізації в 2019 – 2021 роках обговорили учасники Пленуму ЦК Профспілки авіапрацівників України.

 У доповіді голови Профспілки Михайла Козича, виступах учасників засідання зазначалось, що для покращення соціального захисту працівників постійно піднімались питання  щодо реформування і підвищення оплати праці в організаціях Гідрометеорологічної служби, закладах освіти, щодо вирішення питань, пов’язаних із заборгованістю із заробітної плати на окремих авіапідприємствах за минулі роки та щодо зарахування працівникам страхового стажу за періоди заборгованості.  Направлялись звернення, пропозиції до Прем’єр-міністра України, Головам фракцій ВРУ, Комітету ВРУ з питань соціальної політики, Міністру соціальної політики, Голові ФПУ. Повноважні представники Профспілки по можливості брали участь в засіданнях органів влади пов’язаних із розглядом зазначених вище питань.

   Підкреслювалось, що, незважаючи на позитивні сторони діяльності Профспілки, в окремих її організаціях мають місце грубі порушення прав профспілок з боку роботодавців. Такі горе-керівники своїми протиправними діями умисно створюють перешкоди у реалізації первинними профспілковими організаціями своїх законних повноважень. 

            Так, за розпорядженням ректора НАУ Ісаєнка В.М. з квітня 2019 року протиправно припинено утримання та перерахування членських внесків профкому первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ, що в свою чергу практично зупинило перш за все фінансову діяльність організації, проведення профспілкових заходів, лишило засобів фізичного виживання штатних працівників профкому та посприяло виникненню заборгованості перед фіскальними органами. У ДП «Украерорух» адміністрація підприємства грубо порушила встановлений порядок перерахування коштів на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу первинним профспілковим організаціям, що діють на підприємстві, а їх аж 39. Нами і цими ППО приймались відповідні міри щодо захисту порушених прав профспілок.

На превеликий жаль, неодноразові особисті зустрічі із ректором НАУ Саєнком В.М. та директором «Украероруху»  Бабейчуком Д.Г. до взаєморозуміння не привели.

 

Сьогодні профспілковою стороною проводиться  збір та процесуальне оформлення матеріалів для захисту профспілкових прав в органи прокуратури та судах.

ЦК ухвалив постанову, у якої визначені головні напрями та пріоритети діяльності Профспілки.

Також відбувся навчальний семінар профспілкового активу первинних профспілкових організацій з питань трудового законодавства, організаційної, колективно-договірної та фінансової роботи.» все новости


м. Київ, майдан Незалежності, 2, к. 718 - 719
Адреса для листування: а/с 381, вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
E-mail: aviaprofspilka@ukr.net


Создание сайтов - lookmy.info © 2015