14.04.2016

Шановні спілчани!

28 квітня  – Всесвітній день охорони праці.  У 2016 році за рекомендацією Міжнародної організації праці цей день відзначатиметься під девізом – «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Організаційний комітет з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні прийняв Звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, профспілок роботодавців, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій та План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні.

З метою привернення уваги керівників і працівників підприємств, установ та організацій до стану здоров’я працівників, за якими стоїть якість трудових ресурсів та продуктивність праці, просимо профспілкові комітети та адміністрації на місцях прийняти активну участь у проведенні Дня охорони праці.

Звернення             План