Головна

05.04.2016

31 березня 2016 року відбулось засідання президії Центрального комітету Профспілка авіапрацівників України.

На засіданні президії Голова Профспілки авіапрацівників України Звінник Іван Давидович звернувся із заявою про звільнення його від виконання обов’язків Голови Профспілки у зв’язку з погіршенням стану здоров’я, та виходом на пенсію.

Президією прийнято рішення покласти виконання обов’язків Голови Профспілки авіапрацівників України на Козича Михайла Івановича, заступника Голови Профспілки, до проведення VII (позачергового) з’їзду Профспілки.

Президія вирішила скликати VII (позачерговий) з’їзд Профспілки авіапрацівників України 26 травня 2016 року в м. Києві, затвердила комплексний план підготовки та проведення з’їзду.

На президії розглянуті питання стану виробничого травматизму та охорони праці на підприємствах, установах та організаціях цивільної авіації за 2015 рік, про роботу профкому Українського гідрометеорологічного інституту по контролю за виконанням зобов’язань колективного договору, та інші питання поточного життя Профспілки.

Постанови президії ЦК Профспілки розміщенні у розділі «документи профспілок/ документи Профспілки» на цьому ж сайті.» все новости


м. Київ, майдан Незалежності, 2, к. 718 - 719
Адреса для листування: а/с 381, вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
E-mail: aviaprofspilka@ukr.net


Создание сайтов - lookmy.info © 2015